Úvodní stránka | Region Beskydy (Foto: Pavel Szabo)

Lázně a wellness

Beskydské rehabilitační centrum

Odborný léčebný ústav Beskydské rehabilitační centrum (dále jen BRC) najdete na úpatí horského masivu Ondřejníku. Díky mimořádně příznivým klimatickým podmínkám a vysoké úrovni rehabilitační péče je BRC vyhledávaným zdravotnickým zařízením s vynikající pověstí. Za neopakovatelnou a dnes velmi vzácnou atmosférou rodinných lázní jezdí dnes do Čeladné pacienti z celé republiky.

Lara Wellness Čeladná

Relaxační a regenerační centrum Lara Wellness je součástí areálu Lázní Čeladná, který se rozprostírá v rozlehlém lesoparku na rozhraní obcí Čeladná a Kunčice pod Ondřejníkem. Kouzelné prostředí s kulisou nejvyšších beskydských vrcholů obklopuje lázeňský park založený již v roce 1902.

Městské lázně Vsetín

Budova městských lázní ve Vsetíně byla postavena podle projektu “Veřejné lázně Vsetín” z roku 1957, autorem projektu byl Státní projektový ústav pro výstavbu měst a vesnic v Gottwaldově. Celý objekt byl uveden do provozu v roce 1961.

Pivní lázně Bahenec

Pivní lázně jsou součástí hotelu Bahenec, který leží v klidné krajině Slezských Beskyd pod Kyčerou (890 m) v těsné blízkosti polských hranic.

 
Máte-li zájem o informace z dopravy či informace o počasí, možnostech ubytování či nabídku práce, navštivte portál turistického regionu Severní Moravy a Slezska.